Očkovací místo Městská nemocnice Městec Králové

s potěšením si dovolujeme Vám oznámit, že při Městské nemocnici Městec Králové bylo zřízeno očkovací místo proti COVID-19.

V souladu s vládní strategií nyní očkuje zájemce z řad obyvatel ČR ve věku 80+ a zdravotníky.

 

Pokud občané Vašeho města či obce a okolí mají zájem o očkování, mohou se prostřednictvím centrálního registračního systému zaregistrovat i do Městce Králové.

Při volbě očkovacího místa stačí zvolit „Středočeský kraj“ a poté zde vybrat „Nymburk – Městská nemocnice Městec Králové“. Možné je rovněž, pokud jsou již vaši senioři zaregistrovaní někam jinam, ale stále neobdrželi termín, provést novou registraci a zvolit Městec Králové (v tomto případě nemusíte nic rušit, systém přepíše stávající registraci). Nabízíme komfortní a rychlé očkování v prostorách nemocnice, snažíme se očkovat během víkendů, aby byl minimalizován zvýšený kontakt, s vyplněním IS pomáhají dobrovolníci na provizorní recepci.

 

Aktuálně čekáme na další dodávky vakcíny, kterou uvolňuje Středočeský kraj, stávající termíny byly plně obsazené. Každopádně s potvrzením dodávek neprodleně vypisujeme nové termíny ve velmi krátkém časovém úseku, takže je vysoce pravděpodobné, že pokud zítra zařadíte osobu na náš čekací list, do dvou týdnů bude naočkovaná první dávkou vakcíny.

 

Prosím Vás v tomto bodě o součinnost, tedy pokud můžete svým občanům při registraci pomoci či jim alespoň tuto informaci předat, dostane vakcínu potřebná skupina co nejdříve. Někteří z Vašich občanů tuto možnost již využili.

 

Jsme přesvědčeni, že nepříznivý vývoj epidemie může zvrátit především zodpovědné chování, ale také rychlé proočkování populace.

 

V následujících týdnech předpokládáme v souladu s vládní strategií uvolnění termínů i pro osoby mladší 80 let.

 

Více informací: www.nemmk.cz/vakcinace

 

V případě dalších dotazů se můžeme spojit telefonicky.

 

S úctou

 

 

Mgr. Lucie Drobík Kolářová

Očkovací centrum

Městská nemocnice Městec Králové a.s.

Prezidenta Beneše 343

289 03 Městec Králové

tel: 325 633 175, 727 900 544

e-mail: kolarova@nemmk.cz

web: www.nemmk.cz