Otevření nových prodejních míst PID Lítačka

Rádi bychom Vás touto cestou informovali o otevření nových prodejních míst PID Lítačka. Tyto prodejní a asistenční místa vznikají na základě poptávky cestujících v Pražské integrované dopravě, kteří preferují osobní styk před vyřízením služeb online. Na těchto kontaktních místech lze vystavit kartu Lítačka na počkání, zakoupit časové jízdné PID a toto jízdné nahrát na všechny identifikátory používané v systému PID, tedy karta Lítačka, In Karta, platební karta VISA/Mastercard či mobilní aplikace PID Lítačka.

V souvislosti s tímto bychom Vás chtěli poprosit o spolupráci při šíření této informace do povědomí občanů. V příloze Vám zasíláme deset druhů letáků. Devět z nich je určeno pro konkrétní kontaktní místa a jeden obsahuje přehled všech nově otevřených. Byli bychom rádi, kdybyste vybrali pro Vás nejvhodnější variantu letáku a mohli ho umístit na své webové stránky, obecní vývěsku, sociální sítě, popř. další informační kanály. Dále disponujeme i letáky v tištěné formě. Tedy pokud víte o vhodném místě, kam by se daly letáky umístit a byly byste ochotní je občanům nabídnout, obraťte se na nás prosím a domluvíme se na jejich zaslání.

Předem mockrát děkujeme za spolupráci a věříme, že nově otevřená prodejní místa zlepší a zjednoduší proces vydávání karty Lítačka či nákup jízdného PID a cestování hromadnou dopravou bude opět příjemnější.

PřílohaVelikost
PDF icon idsk_letak_nymburk.pdf1.59 MB
PDF icon idsk_letak_vsechny_mesta.pdf1.43 MB